Filling air conditioners

Kondicionieru uzpilde Rīgā pie Džeka. Nestāvi rindā, ātri un ērti pieraksties online. Mēs piedāvājam kodicioniera uzpildi, pārbaudi un diagnostiku. Ja gadījumā sistēma ir bojāta, Duntes ielas filiālē veiksim ātru un kvalitatīvu remontu.

Online booking

Kondicionieru uzpilde abos mūsu servisos.

Duntes iela 11a:
– Kondicioniera uzpilde ar R134 un R1234yf gāzi
– Vakuuma tests, UV piedeva un eļļas maiņa
– Sistēmas diagnostika
– Noplūdes meklēšana
– Gaisa plūsmas temperatūras tests
– Kondicioniera remonts

Maskavas iela 491:
– Kondicioniera uzpilde ar r134 gāzi
– Vakuuma tests, UV piedeva un eļļas maiņa
– Noplūdes meklēšana
– Gaisa plūsmas temperatūras tests

kondicionieru-uzpilde-riga-dzeka-riepas

Samaksa par faktiski izstrūkstošo gāzes apjomu.

Uz doto brīdi ir populārākā gāze Latvijas automašīnu vidū ir R134a, bet ja auto ir 2015. gada vai jaunāks, tad var būt aprīkots ar R1234yf jaunā tipa gāzi.

Piemēri no klientu pieredzes.

Golf 5, 2008. gads, gāze R134a

Kondicionieris pūš remdenu gaisu, bet gribētos aukstāku, sistēma nav pārbaudīta jau vismaz 3 gadus. Klients pierakstās uz apkopi/uzpildīšanu. Kopējā auto sistēmas ietilpība ir 500g gāzes, uz doto brīdi iekšā ir 220 grami. Veicam eļļas maiņu, sistēmas vakuumēšanu un uzpildi. Kopējās izmaksas 40 eur.

Audi A4, 2012. gads, gāze R134a

Mašīna pūš pilnīgi siltu gaisu, sistēma nav pārbaudīta jau vismaz 7 gadus. Klients pierakstās uz apkopi/uzpildīšanu. Kopējā auto sistēmas ietilpība ir 550g gāzes, uz doto brīdi gāzes iekšā prektiski nav, tikai 50 grami. Veicam eļļas maiņu, sistēmas vakuumēšanu un uzpildi. Kopējās izmaksas 60 eur.

BMW i3 elektroauto, 2021. gads, gāze R1234yf

Mašīna pūš aukstu gaisu, sūdzību nav, auto sistēmas profilaktiskā apkope tiks veikta pirmo reizi. Klients pierakstās uz apkopi/uzpildīšanu. Kopējā auto sistēmas ietilpība ir 750g jaunā tipa gāzes, gāzes iztrūkums ir minimāls, sistēmā ir 650g. Veicam eļļas maiņu, sistēmas vakuumēšanu un uzpildi. Kopējās izmaksas 45 eur.

Mercedes Viano buss, 2015. gads, gāze R134a

Mašīna pūš pilnīgi siltu gaisu, nav zināms kad veikta pēdējā sistēmas apkope. Pieslēdzot uzpildes iekārtu, konstatējam ka sistēma ir pilnīgi tukša. Šādā gadījumā, bez standarta apkopes un uzpildes, rekomendējam arī slāpekļa testu. Lai būtu pilnīgi droši, ka jauniepildītā gāze “neizies gaisā”. Pēc stundu ilga testa spiediens nav krities. Veicam eļļas maiņu, sistēmas vakuumēšanu un uzpildi. Kopējā sistēmas ietipība ir 600 g. gāzes. Kopējās izmaksas ar papildus testu – 85 eur.